Capoeira Mersin
Скачать бесплатно шаблоны для Wordpress.
Новые шаблоны DLE 10 на dlepro.ru

Capoeira Mersin

Kulübümüz ve temsilciliğimiz Türkiye geneli ve Mersinde 2000'li yıllardan bu yana,resmi spor kulübü olarak 2014 yılı itibari ile,Capoeira sporunuz tanıtmaya,yaygınlaştırmaya ve capoeira egzersizlerinin faydalarını paylaşmaya devam etmektedir.

Mersinde başlıca, Mersin Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mut Belediyesi, Tarsus Belediyesi, Erdemli Belediyesi, Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ), Toros Üniversitesi, Mersin Üniversitesi , Uluslararası Mersin Maratonu , Uluslararası Mersin bisiklet turu, Narenciye festivali, Uluslararası Capoeira Festivali Mersin gibi birçok kurum,kuruluş ve organizasyonlarda görev almıştır.

Mersin Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneği; Mersin'de Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin resmi kurs verme yetkisine sahip ilk ve tek Capoeira kulübüdür.
Aynı zamanda Mersin'de kurulmuş olan ilk ve tek Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneğidir! Dernek başkanı Mehmet Can'dır!

Dernek başkanımız aynı zamanda 15 yılı aşan Capoeira Mersin İl temsilciliği görevini üstlenmiş,Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu Wellness (Sağlıklı Yaşam  ve İyi Olma Hali) antrenörü,Türkiye Hokey Federasyonu hokey antrenörü olarak aktif spor hayatını sürdürmektedir.

Resmi anlamda Mersinde Kurs verme yetkisine sahip tek kulüp Mersin Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneği,aynı zamanda T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Türkiye genelinde gerçekleştirmiş olduğu "YETENEK AVCISI AVM" "YURDUM SPOR YAPIYOR" "BRANŞIMI TANIYORUM SPORU SEVİYORUM" adlı projelerin genel gösteri koordinatörlüğünü de üstlenmiştir.

Türkiye'de ve Mersin'de birçok Capoeira organizasyonu ve eğitimlerde görev almış olan tecrübeli ve deneyimli eğitmenleri ile Uluslararası Mundo Capoeira Mersin ile temsilciliği, Kurs-Gösteri ve Organizasyonlar Capoeira sporunu tanıtmaya,yaygınlaştırmaya ve capoeira egzersizlerinin faydalarını paylaşmaya devam etmektedir.

Okunma 481 defa